Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Barbados Sunbury Plantation House

Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Sunbury Plantation House


1. Co je Sunbury Plantation House?
Sunbury Plantation House je historická plantační budova na Barbadosu, která slouží jako muzeum a památka.

2. Jak se dostanu do Sunbury Plantation House?
Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Sunbury Plantation House, je taxi nebo pronájem automobilu. Nachází se v oblasti St. Philip na východním pobřeží ostrova.

3. Jaké jsou otevírací hodiny Sunbury Plantation House?
Sunbury Plantation House je otevřeno každý den od 9:00 do 17:00 hodin.

4. Kolik stojí vstupné do Sunbury Plantation House?
Vstupné do Sunbury Plantation House pro dospělé je 40 BBD (barbadoský dolar), děti do 12 let mají vstup zdarma.

5. Co mohu vidět v Sunbury Plantation House?
V Sunbury Plantation House můžete vidět dobře zachovalý plantation house z 18. století, stejně jako mnoho historických předmětů a artefaktů spojených s plantážemi a otrokářstvím na Barbadosu.

6. Nabízí Sunbury Plantation House prohlídky?
Ano, Sunbury Plantation House nabízí prohlídky vedené průvodcem, které vám poskytnou podrobné informace o historii a kontextu budovy.

7. Můžu se ve Sunbury Plantation House najíst?
Ano, Sunbury Plantation House má restauraci, kde si můžete vychutnat tradiční karibská jídla.

8. Jaká je historie Sunbury Plantation House?
Sunbury Plantation House bylo postaveno v 17. století a sloužilo jako sídlo plantážní rodiny Fairbanks. Budova je vynikajícím příkladem koloniální architektury a byla důležitým centrem produkce cukru na Barbadosu.

9. Jak dlouho trvá návštěva Sunbury Plantation House?
Návštěva Sunbury Plantation House obvykle trvá přibližně 1-2 hodiny, v závislosti na vašem zájmu o historii a muzeum.

10. Můžu si v Sunbury Plantation House koupit suvenýry?
Ano, v Sunbury Plantation House je obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit unikátní předměty a suvenýry spojené s Barbadosem a historií plantáží.


Dovolená Barbados Sunbury Plantation House


Jestliže hledáte ideální dovolenou, kde můžete zažít tropickou atmosféru, bohatou historii a malebnou přírodu, příjezd na Barbados je tím pravým místem pro vás. Jedno z nejnavštěvovanějších a fascinujících míst na Barbadosu je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House se nachází na západním pobřeží ostrova Barbados, nedaleko od vesnice St. Philip. Tato koloniální usedlost pochází z roku 1660 a je jednou z nejstarších a nejlépe zachovalých plantáží v oblasti Karibiku.

Po příjezdu do Sunbury Plantation House budete ohromeni jeho krásou a historií. Budova je postavena v typickém koloniálním stylu s dřevěným obložením a prosluněnými balkony. Okamžitě vás vtáhne do atmosféry minulosti a ukáže vám, jak se žilo během koloniální éry.

Jedním z nejzajímavějších prvků této usedlosti je muzeum, které bylo otevřeno ve 20. století. Muzeum zachycuje život na plantáži v 18. a 19. století a nabízí návštěvníkům příležitost vidět autentický nábytek, artefakty a umění z doby, kdy plantáž fungovala. Můžete se procházet po starých místnostech, jako je jídelna, hudební pokoj a salon, které pocházejí z doby koloniální éry.

Dalším vrcholem návštěvy Sunbury Plantation House je rozlehlá zahrada, která je plná vzácných rostlin a květin. Můžete se zde procházet, relaxovat nebo dokonce uspořádat piknik a vychutnávat si malebný výhled na karibské moře.

Pro ty, kteří se zajímají o historii, je Sunbury Plantation House místem skvělým pro objevování více o otrokářství, které bylo kdysi nedílnou součástí života na této plantáži. Nedaleko se nachází dokonce i staré otrokářské kasárny, které jsou otevřené pro veřejnost a nabízejí zajímavý pohled na minulost ostrova Barbados.

Navštěva Sunbury Plantation House také pochopitelně zahrnuje ochutnávku tradiční barbadoské kuchyně. V restauraci v areálu si můžete vychutnat exotická jídla inspirovaná místními ingrediencemi, jako jsou plody moře, čerstvé tropické ovoce a lokální koření.

Celkově řečeno, návštěva Sunbury Plantation House je nezapomenutelný zážitek, který vám umožní ponořit se do historie Barbadosu a pochopit více o životním stylu koloniální éry. Toto místo je ideální pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří chtějí zažít autentickou atmosféru Karibiku. Nezapomeňte zařadit Sunbury Plantation House na vašem seznamu míst k návštěvě při plánování vaší dovolené na Barbadosu!


Ubytování Barbados Sunbury Plantation House


Barbados Sunbury Plantation House: Elegantní ubytování v historické budově

Pokud hledáte ubytování na Barbadosu, které vás přenese zpět v čase a nabídne jedinečnou atmosféru, neměli byste minout návštěvu Sunbury Plantation House. Tato elegantní historická budova se nachází v blízkosti hory Sunbury v jižní části ostrova a nabízí hostům nezapomenutelné zážitky.

Sunbury Plantation House je jedna z nejstarších a nejlépe zachovaných plantáží na Barbadosu. Tato budova pochází ze 17. století a byla kdysi sídlem bohatých plantážních majitelů. Dnes je Sunbury Plantation House přeměněna na luxusní hotel, který si udržuje svůj historický šarm.

Při příjezdu na Sunbury Plantation House budete ohromeni jeho nádhernou architekturou. Budova je postavena v koloniálním stylu, s bílými stěnami a elegantními dřevěnými detaily. Interiér nabízí elegantní zařízení a kombinaci tradičních a moderních prvků, které zajišťují pohodlí a uvolněnou atmosféru.

V Sunbury Plantation House je celkem osmnáct pokojů a apartmánů, každý s vlastní koupelnou a moderním zařízením. Pokoje jsou prostorné, vkusně zařízené a nabízejí krásný výhled do okolní zahrady. Některé pokoje mají také terasu nebo balkon, kde si můžete vychutnat nádherné výhledy na plantáže a okolní krajinu.

Na Sunbury Plantation House se hostům nabízí také restaurace, kde si mohou vychutnat tradiční barbadoskou kuchyni. Restaurace je známá svými čerstvými a vysoce kvalitními ingrediencemi, které jsou inspirací z okolní farmy. Večeřet zde je opravdový gastronomický zážitek.

Pokud máte zájem o historii, Sunbury Plantation House vám poskytne unikátní možnost prozkoumat minulost Barbadosu. Uvnitř budovy najdete muzeum, které vás provede historií plantáže a ukáže vám tradiční nástroje a zařízení, které byly používány v minulosti. Muzeum je velmi informativní a poskytuje pohled do života a práce na plantážích v minulých staletích.

Když se z hotelu venturetě do okolí, čeká na vás nespočet aktivit a památek. Můžete navštívit blízkou pláž, kde si můžete užít slunečního svitu a slané moře. Také se můžete vydat na výlety do okolního města Bridgetown, které je plné historických památek a obchodů. Nezapomeňte navštívit také některé z nejznámějších rumových palíren na ostrově, které nabízejí ochutnávky rumu.

Barbados Sunbury Plantation House je skvělým místem pro ty, kteří hledají harmonii mezi historií a luxusním ubytováním. Tato historická budova nabízí hostům příležitost proniknout do minulosti, zatímco si užívají současné pohodlí. Pokud hledáte jedinečnou dovolenou na Barbadosu, neváhejte si zamluvit pobyt v Sunbury Plantation House.


Letenka Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je krásný karibský ostrov, který je známý svou bohatou historií a krásnými plážemi. Jedním z nejzajímavějších míst, které si můžete na Barbadosu prohlédnout, je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House se nachází v jihozápadní části ostrova a je jednou z nejlépe zachovalých a nejstarších plantážních budov v celém Karibiku. Tato koloniální stavba pochází z 17. století a nabízí živý pohled na bohatství a luxus, který zde kdysi existoval.

Dům je elegantní dvoupodlažní budova, postavená z vápence a omítnutá bílou barvou. Charakteristická pro koloniální architekturu, stavba zdůrazňuje prostorné prostory s vysokými stropy, velkými okenicemi a zdobenými verandami. Na verandách najdete pohodlný nábytek, na kterém si můžete odpočinout a užít si úchvatný výhled na rozlehlou zahradu.

Sunbury Plantation House je známa také svým velkým sbírkou starožitných nábytků a artefaktů z období koloniálního Barbadosu. Uvnitř domu najdete mnoho historických předmětů, jako jsou ručně vyšívané závěsy, porcelánové talíře a jiné dekorativní předměty. Procházka po těchto prostorách vám umožní cestu do minulosti a pochopení života na plantážích v této oblasti.

Na okolních pozemcích si můžete prohlédnout také plantáž cukrové třtiny. Při prohlídce můžete vidět, jak bylo kdysi zpracováváno toto sladké zlato, a také se dozvíte více o dějinách otrokářství na Barbadosu. Návštěva této plantáže je dojemným připomínáním temných stránek minulosti, ale také důležitého místa v historii tohoto ostrova.

Sunbury Plantation House je také oblíbenou destinací pro svatby a jiné slavnostní události. Mnoho lidí si tuto nádhernou lokalitu vybírá pro svůj výjimečný šarm a atmosféru. Pro milovníky historie a architektury je návštěva Sunbury Plantation House nezapomenutelným zážitkem.

Pokud plánujete cestu na Barbados, nezapomeňte navštívit Sunbury Plantation House. Toto úchvatné místo vám přiblíží historii ostrova a poskytne vám zážitek z návratu do minulosti. Nechte se unést krásou koloniální architektury a užijte si okouzlující pohled na zářivý ostrov Barbados.


Počasí Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je krásný karibský ostrov bohatý na slunce, pláže a skvělé počasí po celý rok. Jednou z nejvíce návštěvných atrakcí na ostrově je Sunbury Plantation House - středověký dům, který nabízí fascinující pohled na historii Barbadosu a jeho okolí.

Sunbury Plantation House byla postavena v roce 1650 a je jednou z nejstarších dochovaných plantáží na ostrově. Dům je považován za kulturní a historickou památku a je dnes otevřen návštěvníkům, kteří sem proudí z celého světa.

Ale nejlepší na návštěvě tohoto historického domu je jeho poloha na úpatí kopce, který poskytuje nádherný výhled na Barbadoské pobřeží. Tato okouzlující plantáž vám umožní poznat, jaký život zde býval v minulosti a jak se lidé živili svými plantážemi cukrové třtiny.

Ale zpět k počasí! Barbados má tropické podnebí s vyššími teplotami a vyšší vlhkostí. Průměrná teplota na ostrově se pohybuje mezi 25-30 °C po celý rok. To znamená, že pokud se chystáte navštívit Sunbury Plantation House, bude vaší nejlepší volbou léto nebo jarní období, kdy teploty dosahují svého vrcholu.

Nicméně, ani přesnější časový rámec nemusí být rozhodující, protože slunečných dní na Barbadosu je téměř po celý rok hojně. Ostrov má příjemně teplé moře a slunce, kterými můžete užívat celý rok. I když může být v zimních měsících mírně chladnější, ve srovnání s jinými destinacemi je počasí stále dostatečně příjemné.

Sunbury Plantation House je ideálním místem pro každého, kdo se zajímá o historii, architekturu a přírodu. Můžete se projít kolem nádherných zahrad a prozkoumat různé části domu, jako jsou pracovny, jídelny a obytné prostory. Na prohlídce se také dozvíte více o způsobu života na plantážích a otrocích, kteří zde pracovali.

Pokud si přejete vidět toto fascinující historické místo a užít si slunečné karibské počasí, Barbados a Sunbury Plantation House jsou pro vás ideální volbou. Po návštěvě tohoto místa si budete moci zpět domů odnést nezapomenutelné zážitky, znalosti a sluneční opálení.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách