Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Belgie Turnhout

Dovolená Belgie Turnhout


Belgie je krásná země s mnoha překrásnými městy a oblastmi, které stojí za návštěvu. Jedním z těchto měst je Turnhout, které se nachází v nejsevernější části země. Město je plné historie, kultury a krásných památek, což z něj dělá ideální místo pro dovolenou.

Turnhout je ideální město pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Belgie a chtějí si užít krásnou atmosféru města. Zde se nachází mnoho památek, jako například zámek Turnhout, který byl postaven v 12. století a který je dnes turistickou atrakcí. Zde si můžete prohlédnout mnoho historických pokojů a galerií.

Další atrakcí v Turnhoutu je muzeum regionu Kempen, které je domovem největšího sbírky regionálních uměleckých děl v Belgii. Zde si můžete prohlédnout nádherné obrazy a sochy a díky tomu se dozvědět více o umělcích, kteří zde žili a pracovali.

Pro milovníky zábavy zde také existuje mnoho aktivit, které můžou dělat. Například můžete navštívit ZOO Turnhout, kde se můžete projít mezi mnoha zvířaty, nebo si zahrát minigolf v Arendonk Golf Clubu, což je ideální místo pro strávení dopoledne s rodinou.

Turnhout je také plný skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat některé z místních specialit. Belgická kuchyně je známá pro své lahodné jídla a dobré pivo, takže by bylo hřích neochutnat si některé z těchto pokrmů či nápojů.

Celkově lze říci, že Turnhout je skvělé město pro dovolenou v Belgii. Město nabízí mnoho historie a kultury, proto se určitě nudit nebudete. Navíc Turnhout se nachází v blízkosti dalších populárních turistických destinací v Belgii, jako například města Antverpy a Brusel, takže si můžete užít i výlety do těchto měst.

Celkově bych vám rozhodně doporučila navštívit Turnhout při Vaší návštěvě Belgie. Ať už budete chtít poznat více o historii a kultuře této země, nebo si jednoduše jen užít krásnou atmosféru města, Turnhout je ideální volbou pro Vaši dovolenou.


Ubytování Belgie Turnhout


Belgie je známá svou bohatou historií, architekturou a malebnými městy. Jedním z takových míst je i město Turnhout, které se nachází v provincii Antverpy. Turnhout je skvělým místem pro turisty, kteří se chtějí ponořit do evropské kultury a objevovat méně známá místa.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při plánování cesty do Turnhoutu je samozřejmě ubytování. Naštěstí město nabízí širokou škálu možností pro každého, od luxusních hotelů až po útulné rodinné penziony.

Pro turisty, kteří preferují luxus a komfort, je v Turnhoutu dostupných několik pětihvězdičkových hotelů. Tyto hotely nabízejí moderní a elegantní pokojové vybavení, wellness centra, venkovní bazény a vynikající restaurace. Hosté si mohou užívat skvělého servisu a relaxovat v prostředí plném luxusu.

Pro ty, kteří preferují útulnost a domácí atmosféru, jsou v městě k dispozici také rodinné penziony a soukromé apartmány. Tyto ubytovací zařízení nabízejí jedinečný pohled na místní kulturu a tradice. Hosté se mohou těšit na srdečné přijetí od majitelů a získat cenné tipy a doporučení pro objevování okolí.

Pro cestovatele s menším rozpočtem je ideální volbou levnější ubytování, jako jsou levné hotely, hostely nebo Airbnb. Tyto možnosti poskytují základní vybavení a pohodlné postele za dostupnou cenu. Hosté se mohou soustředit na prozkoumávání města a využívání jeho atrakcí, aniž by museli utrácet za drahé ubytování.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli formu ubytování v Turnhoutu, vždy je dobré si předem rezervovat své místo. Město je stále populárnější destinací pro turisty a obzvláště v hlavní sezóně mohou být mnohé ubytovací zařízení vyprodané.

V Turnhoutu se nachází také několik zajímavých lokalit, které stojí za návštěvu. Mezi ty nejznámější patří například Kasteel van Horst, starobylý hrad z 15. století, nebo begijnhof, historické sídlo beginek, které je dnes zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Navštěvování těchto památek, procházky historickým centrem města a ochutnávání belgických specialit patří k nezapomenutelným zážitkům, které si turisté z Turnhoutu odnesou. A s širokou nabídkou ubytování a přátelským prostředím je velmi pravděpodobné, že se sem budou chtít turisté vrátit znovu a znovu.


Letenka Belgie Turnhout


Belgie je malebná země ležící v západní Evropě, která svou bohatou historií, architekturou a kulturou přitahuje návštěvníky z celého světa. Pokud se chystáte navštívit Belgii, určitě neopomeňte zahrnout do svého itineráře také malé a malebné město Turnhout.

Turnhout se nachází v provincii Antverpy, jen kousek od belgicko-nizozemské hranice. Toto příjemné město je známé především pro svou architekturu, kulturní dědictví a bohatou historii. Když se ocitnete v Turnhoutu, budete mít možnost prozkoumat mnoho zajímavých míst.

Jedním z hlavních symbolů města je krásný přístavní most, který překonává řeku Nete. Most je jednou z nejznámějších památek města a nabízí výhled na krásnou řeku a okolní oblast. Další ikonickou památkou v Turnhoutu je Centrumkathedraal, což je moderní kostel s vysokou věží, která dominuje nad městem.

Pokud jste milovníkem umění a kultury, neměli byste si nechat ujít návštěvu Muzea společnosti De Warande. Toto muzeum je domovem nejen pro umělecká díla regionálních umělců, ale také pro mezinárodní výstavy a kulturní akce. Můžete si zde prohlédnout bohatou sbírku obrazů, soch, keramiky a dalších uměleckých děl.

Pokud máte rádi přírodu a outdoorové aktivity, můžete se vydat do zahradního areálu, známého jako Dreven ürbanů. Tento krásný park nabízí relaxaci, procházky v přírodě a piknikování. Zde se můžete také vydat na procházku kolem jezera nebo si vychutnat skleničku výborného belgického piva v jedné z místních restaurací.

Pro ty, kteří mají rádi historii a architekturu, je tu také Turnhoutský hrad. Tento krásný hrad pochází z 12. století a dodnes je jednou z nejvýznamnějších památek města. Během vaší návštěvy se můžete procházet po hradním nádvoří a obdivovat architektonické detaily.

Pokud se chystáte navštívit Turnhout, nezapomeňte také ochutnat některé z belgických specialit, jako jsou slavné belgické čokolády a pivo. V centru města najdete mnoho restaurací a pivních hospod, kde si můžete vychutnat tyto lahůdky.

Přírodní krásy, architektura, umění a bohatá historie - to všechno nabízí návštěvníkům město Turnhout v Belgii. Jestliže se chcete vydat na cestu do tohoto malebného belgického města, zakupte si letenku a připravte se na nezapomenutelné dobrodružství.


Počasí Belgie Turnhout


Belgie je středoevropská země, která se nachází mezi Německem, Francií, Lucemburskem a Nizozemskem. V této zemi se nachází město Turnhout, které je hlavním městem provincie Antverpy. Turnhout má velmi příjemné klima, což z něj dělá ideální místo na pobyt.

Počasí v Belgii Turnhout se odvíjí od čtyř ročních období. V létě bývá velmi teplé a slunečné s průměrnou teplotou mezi 20 a 30 stupni Celsius. V tomto období může být ale také deštivo a oblačno. Proto se doporučuje mít s sebou oblečení pro každé počasí.

Podzim v Turnhoutu je velmi krásný, jelikož jsou stromy, které jsou v této oblasti hojné, plné barev. Může být ale také velmi deštivé a vlhké.

V zimě bývá v Turnhoutu chladněji s teplotami kolem nuly stupňů. Bývá také velmi deštivé a oblačno.

Jaro v Turnhoutu je velmi krásné a kvetou tu květiny. Je také velmi teplé a slunečné, ale může být občas i deštivo.

Celkově je počasí v Turnhoutu velmi různorodé, takže se doporučuje být připraven na každé počasí. Kromě počasí je ale Turnhout ještě zajímavý svou historií a architekturou, takže určitě stojí za návštěvu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Belgie Turnhout


1. Jaká je hlavní atrakce v Turnhoutu?
Nejznámější atrakcí v Turnhoutu je Begijnhof (boží město), což je historická čtvrť s tradičními domky a kostelem.

2. Kde se nachází Turnhout?
Turnhout je město v provincii Antverpy na severu Belgie.

3. Jaké jsou nejlepší restaurace v Turnhoutu?
Některé z nejlepších restaurací v Turnhoutu zahrnují Restaurant Hof Van Saksen, De Kwizien a La Follie.

4. Jak se dostanu z letiště do centra Turnhoutu?
Z letiště v Bruselu můžete do Turnhoutu dorazit vlakem nebo autobusem.

5. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Turnhoutu?
V Turnhoutu najdete různé typy ubytování, včetně hotelů, penzionů a apartmánů. Některé z nejlepších možností zahrnují Hotel Corsendonk Viane, B&B litde busscheuter a B&B Ca' Rina.

6. Jaké jsou nejbližší hlavní města k Turnhoutu?
Hlavní města blízko Turnhoutu zahrnují Antverpy (asi 40 km) a Brusel (asi 70 km).

7. Kde mohu najít informace o místních akcích a festivalech v Turnhoutu?
Informace o místních akcích a festivalech v Turnhoutu můžete najít na oficiálních webových stránkách města nebo v turistických informačních centrech.

8. Jaká je nejoblíbenější sportovní aktivita v Turnhoutu?
Jeden z nejoblíbenějších sportů v Turnhoutu je cyklistika, protože město se nachází v cyklisticky přátelské oblasti s množstvím cyklostezek.

9. Jaký je nejbližší plážový resort k Turnhoutu?
Nejbližší plážový resort k Turnhoutu se nachází v Oostende, což je pobřežní město na západě Belgie.

10. Jaké jsou nejlepší památky v okolí Turnhoutu?
V blízkosti Turnhoutu můžete navštívit památky jako je zámek De Borrekens v Vorselaaru, zámek van 's-Gravenwezel a Fort van Merksem v Antverpách.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách