Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jamajka Boston Bay

Dovolená Jamajka Boston Bay


Jamajka, známá svou bohatou kulturou, krásnou přírodou a relaxačními plážemi, je jednou z nejžádanějších destinací pro dovolenou. Mezi mnoha krásami, které tato karibská ostrovní země nabízí, se nachází také malebná zátoka Boston Bay.

Boston Bay se nachází na severovýchodním pobřeží Jamajky, nedaleko města Port Antonio. Místo je známé především svou ohromující pláží, která láká více než jen sluněním. Tato zátoka je považována za kolébku jamajského surfingu a domov jedné z nejlepších surfařských pláží na ostrově.

Pro milovníky surfování je Boston Bay opravdu rájem. Díky své geografické poloze a přítomnosti silných větrů z Atlantiku zde vznikají ideální podmínky pro surfování. Vlny jsou vysoké, strmé a nezvykle konzistentní po celý rok. Navíc můžete zde najít několik surfařských škol, které vám poskytnou lekce a půjčí veškeré potřebné vybavení.

Boston Bay je také známý svými jedinečnými plážemi. Kromě hlavní surfařské pláže existují i menší, tiché a klidné pláže, kde si lidé mohou odpočinout a relaxovat. Bílý písek a tyrkysové vody tvoří kontrast s okolními zelenými horami a vytvářejí idylický obraz tropického ráje.

Pokud jde o další aktivity mimo surfování, Boston Bay nabízí také možnost vyzkoušet si jiné vodní sporty, jako je například šnorchlování nebo potápění. Okolí zátoky je také bohaté na přírodní krásy, jako jsou vodopády, horské stezky a tropické lesy, které lákají k rozpoznávání. Není tedy divu, že Boston Bay je cílem turistů, kteří hledají dobrodružství a přírodu.

Pokud jste gurmáni, neměli byste také vynechat chuťovou explozi, kterou nabízejí místní potraviny. Boston Bay je známý svou street food kulturou, zejména díky jedinečné specialitě zvané jerk chicken. Jedná se o kuřecí maso marinované v kořenící směsi a poté grilované na otáčejícím se grilu nad ohněm z pimentové dřevěné uhlí. Vůně a chuť tohoto jídla je prostě nezapomenutelná.

Celkově lze říci, že dovolená v Boston Bay na Jamajce je zážitek, který nelze vynechat. Pro surfaře, milovníky přírody a ty, kteří hledají autentickou jamajskou kulturu, je to ideální místo k návštěvě. Ať už zde strávíte pouze pár dní nebo celou dovolenou, budete mít jistě nezapomenutelné zážitky a pocit, že jste našli skutečný kousek ráje na Zemi.


Ubytování Jamajka Boston Bay


Jamajka je oblíbeným cílem turistů díky svému krásnému pobřeží, jedinečné kultuře a relaxační atmosféře. Jedno z nejpopulárnějších míst, které byste měli při návštěvě Jamajky zahrnout, je Boston Bay.

Boston Bay se nachází na severním pobřeží Jamajky a je známý především svými krásnými plážemi a vynikajícími surferskými podmínkami. Mnoho lidí sem přijíždí, aby si vychutnalo sluneční svit a vlny Karibiku, ať už jsou začátečníci nebo zkušení surfaři.

Ale Boston Bay není jen pro surfaře. Toto místo se také pyšní jedním z nejlepších ubytovacích možností na celé Jamajce. Zde najdete řadu hotelů, apartmánů a vil, které nabízejí luxusní a pohodlné ubytování v blízkosti pláže.

Mnoho hotelů v Boston Bay poskytuje svým hostům bezprostřední přístup k pláži a také nabízí širokou škálu vybavení a aktivit. Můžete se těšit na bazén, wellness centrum, restaurace, bare a další zábavu. Personál je vždy přátelský a ochotný pomoci s čímkoli, co byste mohli potřebovat během svého pobytu.

Pro ty, kteří preferují větší soukromí a klid, jsou v Boston Bay k dispozici také pronájmy apartmánů a vil. Tyto ubytovací jednotky jsou obvykle plně vybaveny vlastní kuchyní, obývacím prostorem a soukromou terasou, kde si můžete vychutnat výhled na oceán a rozložit si nohy.

Jednou z největších výhod ubytování v Boston Bay je jeho strategická poloha. Máte zde snadný přístup k mnoha atrakcím v okolí, jako je Blue Lagoon, která je známá svými průzračnými vodami a krásnou krajinou. Navštívit můžete také Port Antonio, malebné městečko s historickými památkami a barevným tržištěm.

Boston Bay je také známý svou bohatou kuchyní. Zde si můžete vychutnat místní specialitu - jerk kuře. Toto jídlo je připravováno marinováním masa ve směsi exotických koření a následným grilováním na otevřeném ohni. Nachutnáte si na Jamajce mnoho dalších lahůdek a zároveň ochutnáte autentickou jamajskou kulturu.

Ubytování v Boston Bay je ideální pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou na slunečných plážích s výhledem na Karibské moře. Zde budete mít možnost relaxovat, surfovat, objevovat okolní atrakce a ochutnat lahodnou jamajskou kuchyni. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu nebo pronajmout si vlastní apartmán, zaručeně budete mít nezapomenutelný pobyt v Boston Bay na Jamajce.


Letenka Jamajka Boston Bay


Jamajka se pyšní svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a vřelým sluncem. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby se ponořili do místního kulturního dědictví a užívali si relaxaci na plážích. Jedno z nejkrásnějších míst na Jamajce je Boston Bay, která je známá nejen pro svou nádhernou pláž, ale také pro svou kulinářskou specialitu - jerk kuře.

Boston Bay je přístavní vesnice, která se nachází na východě Jamajky v oblasti Portland. Proslavila se svými vlnami, které lákají surfaře z celého světa, a také jako rodisko jerk kuřete, ikonického a chutného jídla, které je neodmyslitelnou součástí jamajské kuchyně.

Letenka na Jamajku Boston Bay je snem pro každého milovníka dobrodružství. Po příletu na mezinárodní letiště v hlavním městě Kingstonu si můžete užít krásy jamajské přírody při cestě do Boston Bay. Procházka po zapomenutém pobřeží vás zavede do malebné vesnice, kde můžete okusit místní kulturu, kulinářské speciality a poznat srdečnost místních obyvatel.

Boston Bay je oblíbeným místem pro surfaře, kteří sem přijíždějí pro své nekonečné vlny. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý surfař, v Boston Bay najdete místo, které vyhovuje vašim dovednostem. Surfování v těchto vlnách je jedinečný zážitek, kdy můžete plně využít sílu oceánu.

Po adrenalinových zážitcích na vlnách si můžete odpočinout na krásné písečné pláži. Tuhle pláž, která je známá svou výjimečnou čistotou a klidem, můžete mít téměř jen pro sebe. Ležet na slunci, procházet se po břehu oceánu nebo si zaplavat v teplých vodách Karibského moře je prostě nepopsatelný pocit.

A samozřejmě, návštěva Boston Bay by nebyla kompletní bez pochutnání si na jejich legendárním jerk kuřeti. Toto jídlo, které se vaří v různých marinádách a griluje na otevřeném ohni, je jedinečnou kombinací koření a lahodného masa. Zůstane vám na jazyku ještě dlouho po návratu domů.

K dispozici jsou různé možnosti ubytování v Boston Bay, od malebných plážových chat až po luxusní hotely. Vybrat si můžete dle vašich představ a rozpočtu. Místní obyvatelé jsou známí svou pohostinností a ochotou pomoci, ať už se jedná o rady, kam jít nebo jak se nejlépe dostat na místa, která vás zajímají.

Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, kultury a nádherných pláží, pak je letenka na Jamajku Boston Bay tou správnou volbou pro vás. Zažijte romantiku pláží obklopených bujnou přírodou a ochutnejte jamajské kulinářské speciality, které vám zůstanou v paměti navždy. Po návratu domů se budete těšit na další příležitost vrátit se zpět na toto kouzelné místo.


Počasí Jamajka Boston Bay


Jamajka je známá svými krásnými plážemi a pohádkovými výhledy na oceán. Všimli jste si však někdy, jaké počasí panuje v nejkrásnějších zátokách Jamajky, jako je například Boston Bay?

Boston Bay se nachází na severovýchodním pobřeží Jamajky, v okolí Port Antonio. Tento krásný záliv je známý nejen díky své překrásné pláži, ale také díky výborným surfingovým podmínkám, které sem přitahují nejen turisty, ale i místní surfaře.

Počasí v Boston Bay je typicky tropické, což znamená, že jsou zde vysoké teploty a vlhkost. V průměru se teploty pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia a vlhkost může být kolem 80 %.

Nejvhodnější období k návštěvě Boston Bay je od prosince do dubna, kdy jsou nejmenší srážky a nejstabilnější počasí. Je však třeba počítat s tím, že v Jamajce je tepleji v noci než v oblastech s velkým znečištěním, takže i přesná teplota může být nižší, než se zdá.

Co se týče srážek, v Boston Bay jich spadne průměrně kolem 2000 mm ročně. Nejvíce srážek se očekává v dubnu a květnu, takže toto období není pro návštěvu Boston Bay příliš vhodné.

Pokud plánujete vyrazit do Boston Bay, měli byste si neustále kontrolovat předpověď počasí, protože může být velmi nevyzpytatelné a v krátké době se může zhoršit. Takže přineste si plavky, klobouk a připravte se na nádherný zážitek na pláži Boston Bay!


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Boston Bay


1) Co je to Boston Bay?

Boston Bay je malá vesnice nacházející se na východním pobřeží Jamajky v oblasti Portland. Je známá především svými plážemi, surfováním a přípravou pokrmů z ackee a soleného tresky.

2) Můžu si v Boston Bay pronajmout plážovou chatku?

V Boston Bay jsou k dispozici plážové chatky a B&B, které si můžete pronajmout. Doporučujeme si rezervovat ubytování předem.

3) Je bezpečné surfovat v Boston Bay?

Ano, Boston Bay je oblíbeným místem pro surfování a surfisté zde bývají šťastní. Doporučujeme však být opatrní s proudy, aby nedošlo k nehodě.

4) Co je to ackee?

Ackee je ovocem pocházejícím z Afrického kontinentu, které se nyní pěstuje především na Jamajce. Je oblíbeným ingrediencí v jamajské kuchyni a v Boston Bay si můžete vychutnat místní speciality s ackee, jako je například ackee a solená treska nebo ackee s rýží.

5) Jsou v Boston Bay k dispozici restaurace?

Ano, v Boston Bay najdete několik restaurací nabízejících místní speciality jako je ackee a solená treska, jerk chicken, nebo curry jídla. Doporučujeme vyzkoušet místní restauraci "Little Lighthouse" a užít si při tom západ slunce nad Atlantikem.

6) Můžu v Boston Bay jít na turistickou procházku?

Ano, v okolí Boston Bay jsou krásné turistické trasy, které vedou přes tropické lesy a podél pobřeží. Doporučujeme si však předem zjistit, zda jsou trasy v danou dobu bezpečné a jaká je na nich obtížnost.

7) Kolik stojí taxi z letiště na Jamajce do Boston Bay?

Cena taxi z letiště na Jamajce do Boston Bay se může lišit v závislosti na mnoha faktorech jako je čas cesty, počet cestujících a délka trasy. Doporučujeme si předem zjistit ceny a zajistit si taxi s ověřeným řidičem.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách