Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jamajka Rose Hall Great House

Letenka Jamajka Rose Hall Great House


Nachází se na břehu Karibského moře a je jednou z nejznámějších turistických atrakcí na Jamajce. Rose Hall Great House je historická budova, která svou bohatou historií a legendami přitahuje návštěvníky z celého světa.

Tato nádherná plantážní vila byla postavena v 18. století a byla domovem slavné Annie Palmer, také známé jako Bílý ďábel. Annie byla mladá, krásná a mocná žena, která se proslavila pro svou krutost a vraždy. Podle legendy vraždila své manžely a otroky a málem si získala titul nejhorší zlá žena v historii Jamajky.

Rose Hall Great House je navzdory svému strašidelnému pověsti klidným a malebným místem k prozkoumání. Interiér vily je zachovalý a je možné si prohlédnout nábytek a umělecká díla z období, kdy Annie vládla. Prohlídka zahrnuje také návštěvu její ložnice, která je dodnes vybavena původními nábytkem.

Při prohlídce nemůžete nevšimnout krásných zahrad obklopujících Rose Hall Great House. Zahradní scény, doplněné tropickou vegetací a květinami, vytvářejí malebné a romantické prostředí. Zdejší exotická fauna a flora je neuvěřitelně bohatá a navíc dojemně kontrastuje s temnými příběhy tohoto místa.

Rose Hall Great House také nabízí několik dalších zajímavostí pro návštěvníky. Můžete se zde například převléknout do historických kostýmů a pořídit si fotky ve stylu 18. století. Oblast kolem vily je také ideálním místem pro piknik nebo procházku po přilehlých plážích.

Navštívit Rose Hall Great House je dobrodružstvím samotným. Místo je plné tajemna a historie, která vypráví temné a napínavé příběhy. Budete nadšeni, jak rychle zapomenete na moderní svět a přenesete se do minulosti, která vás vtáhne do období pirátů a záhad.

Ať už vás přitahuje historie, móda, architektura nebo přírodní krása, neměli byste vynechat návštěvu Rose Hall Great House při vaší návštěvě Jamajky. Budete fascinováni bohatou historií, legendami a kouzlem tohoto místa, které dodnes vzbuzuje úctu a zároveň trochu hrůzy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Rose Hall Great House


1. Kde se nachází Great House v Rose Hall na Jamajce?
Great House se nachází ve městě Montego Bay na severozápadě Jamajky.

2. Jaká je historie Great House v Rose Hall?
Great House byl postaven v 18. století a sloužil jako soukromá rezidence pro pány a lady z plantáže. Je zde také spojována s pověstí zaklínačky jménem Annie Palmer, která údajně vraždila své manžely.

3. Jaké jsou otevírací hodiny Great House v Rose Hall?
Great House je otevřený denně od 9:30 do 18:00.

4. Kolik stojí vstupné do Great House v Rose Hall?
Vstupné se pohybuje kolem 25 USD pro dospělé a 12 USD pro děti.

5. Jak dlouho trvá prohlídka Great House v Rose Hall?
Prohlídka obvykle trvá přibližně hodinu, ale návštěvníci si mohou prohlédnout Great House ve vlastním tempu.

6. Můžete se zúčastnit noční ghost tour v Great House v Rose Hall?
Ano, je možné se zúčastnit nočních ghost tour, které přidávají nadpozemský prvek k prohlídce a dávají návštěvníkům možnost slyšet příběhy Annie Palmer a její zlé duchové.

7. Je nutné rezervovat si místo na prohlídku Great House v Rose Hall?
Rezervace nejsou povinné, ale mohou být doporučeny, zejména v obdobích s větší návštěvností.

8. Mohou návštěvníci fotografovat během prohlídky Great House v Rose Hall?
Ano, návštěvníci mohou fotografovat a natáčet ve vnitřních prostorách Great House, s výjimkou specifických míst, jako jsou soukromé apartmány a sbírky umění.

9. Jsou na místě obchody nebo restaurace v Great House v Rose Hall?
Ano, na místě jsou obchody se suvenýry a restaurace, kde si návštěvníci mohou koupit pohoštění.

10. Jaké další atrakce jsou v okolí Great House v Rose Hall?
V okolí se nachází několik pláží, golfových hřišť a další turistické atrakce, jako je Luminous Lagoon, Dunn's River Falls a Bob Marley Experience.


Ubytování Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka je země slunce, reggae a neuvěřitelných pláží. A co by byla návštěva takového ráje bez ubytování, které by s tímto krásným místem souznělo? Rose Hall Great House se nachází v Montegu a nabízí perfektní spojení elegance a pohodlí.

Z historického hlediska spojení budovy Rose Hall se slavnými postavami Jamajky je neoddiskutovatelné. Večery provázené hudbou, tančením a mnoha dalšími doprovodnými akcemi byly u této budovy naplánovány pro společenské elity 18. století. Přestože mnohé z těchto událostí už dnes zapomenuty jsou, Rose Hall Great House si udržuje svou kouzelnou atmosféru.

Interiér budovy a pokoje jsou luxusně zařízeny; zdobené mnoha detaily, potěší i ty nejnáročnější hosty. Každý pokoj má jedinečné nábytek v koloniálním stylu a výhled na zahradu nebo moře. Zdejší personál bývá vynikající a v tom nejlepším slova smyslu vstřícný všem návštěvníkům. Pokojová služba je dostupná 24 hodin denně.

Přestože nemá tato budova pokročilé moderní vybavení, Rose Hall Great House nabízí nejpříjemnější prostředí a komfort, který vám poskytne pocit domova daleko od domova. Unikátní ubytování, kde se budete cítit jako v královském paláci, zatímco se bude o vás starat nadmíru přátelský a ochotný personál.

Zajímavostí je, že Rose Hall Great House má také svou halloweenskou "spooky" pověst, o které se mluví, že by zde měl strašit zdejší duch "White Witch". Pověst sice není pro všechny, ale stále to představuje zajímavou a tajemnou stránku této budovy.

V areálu naleznete krásné zahrady a parky, přestože Rose Hall Great House není resortem na pláži, je v docházkové vzdálenosti od krásného turistického pláže. Budova má také venkovní bazén, kde se můžete osvěžit, a je zde také dostatek volnočasových aktivit.

Hosté mohou též navštívit muzeum a získat historické povědomí o místním životě s různými artefakty a památkami, které se datují až do doby kolonizace Jamajky, stejně jako informace o Rose Hall a jeho předčasných obyvatelích.

Výhodou této budovy je snadné spojení s letištěm v Montegu, ať už cestujete svým vlastním vozidlem, nebo jako součást balíčku z nabízených turistických zájezdů.

Vzhledem k historii, nádhernému interiéru, vynikajícím službám a kulinářským zážitkům si Rose Hall Great House získal vynikající pověst. Pokud jste zvědaví a toužíte po výjimečném, historickém ubytování, then search no more. Vydejte se do Jamajky a užijte si krásné a nezapomenutelné zážitky v Rose Hall Great House.


Počasí Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka je známá svým tropickým podnebím, které přitahuje lidi z celého světa. A jednou z nejpopulárnějších atrakcí v tomto krásném karibském ostrově je Rose Hall Great House, který má bohatou historii a fascinující příběh.

Rose Hall Great House se nachází v Montego Bay na severním pobřeží Jamajky a je považován za jedno z nejatraktivnějších známkových míst v zemi. Tato impozantní georgiánská stavba byla postavena na začátku 18. století a sloužila jako sídlo Annie Palmer, která se proslavila jako „Bílá čarodějnice z Rose Hallu“.

Podle místních pověstí byla Annie Palmer žena několika manželů, které údajně otrávila a zavraždila. Věřilo se, že byla praktikující čarodějnice, která byla schopna manipulovat s lidmi pomocí temných rituálů a kouzel. Její dědictví a pověst si zachovaly svou popularitu až dodnes, čímž přispěly k pověsti duchů a paranormality v Rose Hall Great House.

Přímo podél pobřeží Jamajky se můžete vydat na prohlídku Rose Hall Great House a prozkoumat jeho bohaté interiéry, kde jsou vystaveny exkluzivní artefakty a vypráví se o historii domu a jeho předchozích obyvatelích. Návštěvníci se mohou také projít krásnými zahradami a vychutnat si dechberoucí výhled na Karibik.

Navzdory temným příběhům a pověstem Rose Hall Great House je dobře známý také svou nádhernou architekturou a okolní krajinou. Jeho bílé fasády a velkolepé pokoje poskytují návštěvníkům příležitost zažít šlechtický život v Karibiku. Navíc dům je obklopen rozlehlými tropickými zahradami a palmovými stromy, které poskytují ochranu před sluncem a vytvářejí ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Pro milovníky starého Anglicka a historických příběhů je Rose Hall Great House příležitostí zjistit více o minulosti Jamajky a posedět v domě někdejšího šlechtického sídla. Pro ty, kteří jsou více do dobrodružství a paranormality, prohlídka může být nezapomenutelným zážitkem. Večerní prohlídky a noční turné umožňují návštěvníkům zažít atmosféru a mystiku tohoto místa za tmy.

Rose Hall Great House je bezpochyby jednou z nejzajímavějších atrakcí na Jamajce, která kombinuje krásu, historii a tajemství do jedinečného zážitku. Bez ohledu na to, zda jste nadšenec do historie, dobrodruh nebo prostě chcete zažít něco zcela odlišného, tato historická památka vám jistě poskytne zážitek, který si budete pamatovat po celý život.


Dovolená Jamajka Rose Hall Great House


Jamajka, známá svými krásnými plážemi a vřelým karibským vítáním, je skvělým místem pro strávení dovolené plné dobrodružství a relaxace. Jedním z nejznámějších turistických atrakcí na Jamajce je Rose Hall Great House, historický a zároveň tajuplný palác.

Rose Hall Great House se nachází na severním pobřeží Jamajky, nedaleko přístavního města Montego Bay. Tento majestátní sídlo sloužilo jako domov pro Annee Palmer, zvanou také "Bílou čarodějnice z Rose Hallu". Historie tohoto místa je plná romantiky a legendy, která přitahuje milovníky starobylých příběhů.

Při návštěvě Rose Hall Great House budete mít možnost prozkoumat tajemnou minulost tohoto místa. Budete moci vidět mnoho původních artefaktů a dozvědět se více o životě Annee Palmer. Její příběh je vlastně smutnou kombinací romantiky a tragédie.

Annee Palmer se údajně zajímala o černou magii a provozovala rituály na svém sídle. Podle pověstí se provdala do rodiny Palmerů a po smrti svých manželů získala vliv a majetek. Ovšem její metody ovlivňovaly lidskou psychiku a zanechaly velmi temnou stopu.

Dům je postaven ve stylu gruzínské architektury a byl vybudován ve druhé polovině 18. století. Poslední oprava a rekonstrukce se uskutečnily v roce 1966, kdy byly původní materiály použity k obnově autenticity paláce. Návštěvníci mohou projít dům a obdivovat vyřezávané dřevěné obložení a detaily. Přestože samotný dům je nádherný, nejpůsobivější je výhled z něj. Viditelnost se rozprostírá až ke karibskému pobřeží.

Součástí prohlídky je také návštěva parku, který obklopuje Rose Hall Great House. Park je plný květin a krásných výhledů na okolní krajinu. Návštěvníci mohou pozorovat nejrůznější druhy zvířat a užít si klidnou atmosféru.

Navštěvovat Rose Hall Great House během večera je zážitek samotný o sobě. Místo je osvětlené svíčkami a vypravěč zarovnává prohlídku s velkou dávkou mystiky a vtipu. Nechte se vyzvat k představivosti a přemýšlejte o temných tajemstvích, která se skrývají za zdmi tohoto ohromujícího paláce.

Při plánování dovolené na Jamajce nezapomeňte zahrnout návštěvu Rose Hall Great House do svého itineráře. Bude to jedinečná příležitost nejen obdivovat krásu a architekturu, ale také se ponořit do historie tohoto fascinujícího místa. Ať už jste milovníkem historie, romantiky nebo dobrodružství, Rose Hall Great House vám nabídne všechny tyto zážitky a mnohem více.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách