Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kolumbie Playa Blanca (Barú)

Nejčastější dotazy a odpovědi Kolumbie Playa Blanca (Barú)


1. Jak se dostat na Playa Blanca?

Na Playa Blanca se dá dostat lodí z města Cartagena, nebo na motorovém člunu z přístavu La Bodeguita.

2. Kolik stojí lodní přeprava na Playa Blanca?

Cena závisí na typu lodě, ale v průměru se pohybuje okolo 50 000 – 60 000 pesos (cca 400–500 Kč) za osobu.

3. Jaká je délka cesty z Cartageny na Playa Blanca?

Lodní přeprava trvá asi 45 minut a motorový člun asi 30 minut.

4. Je na Playa Blanca možné přenocovat?

Ano, na Playa Blanca jsou několikadenní ubytovací možnosti.

5. Jak jsou na Playa Blanca ceny?

Ceny jsou vyšší než v jiných částech Kolumbie, ale pořád relativně nízké. Například oběd na pláži stojí okolo 20 000–30 000 pesos (cca 150–250 Kč).

6. Jak je na Playa Blanca s turisty?

Playa Blanca patří mezi velmi oblíbené turistické destinace, takže na pláži bývá v sezóně plno turistů.

7. Jsou na Playa Blanca možnosti vodních sportů?

Ano, na Playa Blanca jsou k dispozici vodní sporty jako potápění, šnorchlování nebo windsurfing.

8. Je na Playa Blanca možné najmout lehátka a slunečníky?

Ano, na pláži je možné najmout lehátka a slunečníky za poplatek.

9. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Playa Blanca?

Nejlepší čas na návštěvu Playa Blanca je v období mezi prosincem a březnem, kdy jsou teploty nejideálnější a pravděpodobnost srážek nejnižší.

10. Je doporučené mít na Playa Blanca repelent?

Ano, kvůli množství komárů v oblasti je vhodné se na hmyz připravit pomocí repelentu.


Dovolená Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je plná nádherných pláží a míst, kam se můžete vypravit na dovolenou. Jedním z těchto krásných míst je Playa Blanca na ostrově Barú nedaleko od města Cartagena.

Playa Blanca je bílým pískem a průzračnou modrou vodou obklopená palmami a mangrovy. Toto místo je perfektním útočištěm pro milovníky přírody a pro ty, kteří chtějí uniknout z velkoměsta a poznat něco opravdu krásného.

Ostrov Barú se nachází asi 45 minut jízdy autem od centra města Cartagena, kde se můžete nalodit na loď, která vás dopraví do městečka kde se nachází Playa Blanca. Tato pláž vyniká nejen svým bílým pískem a křišťálově čistou vodou, ale také nabízí spoustu aktivit, které si můžete užít v průběhu celého dne.

Kromě slunění a koupání v moři můžete využít také různé vodní sporty, jako je například jetové ski nebo paddleboarding. Tyto aktivity jsou k dispozici po celý den a jsou ideální pro ty, kteří se milují s vodou a touží po adrenalinových zážitcích.

Pokud se cítíte unavení, můžete si lehnout na pohodlnou lehátko a relaxovat na slunci pod palmami. Pokud se vám ale nechce nic nedělat, můžete se věnovat masáži a relaxovat na pláži se skleničkou chlazeného koktejlu.

Playa Blanca je také skvělým místem pro ochutnávku kolumbijské kuchyně. V oblasti se nachází mnoho stánků a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční pokrmy z čerstvých ryb a mořských plodů.

Celkově lze tedy říci, že Kolumbie a Playa Blanca jsou skvělé destinace pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek a chtějí se setkat s novými kulturami a zvyky. Pokud plánujete návštěvu Kolumbie, nenechte si ujít tuto nádhernou pláž na ostrově Barú a zážitky, které vám nabízí.


Počasí Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Playa Blanca in Barú, Colombia is known for its crystal clear waters and immaculate white sand beaches. However, weather in this area can have a huge impact on the ability to enjoy all that this beautiful vacation spot has to offer.

Located in close proximity to Cartagena, the local climate is characterized by hot and humid temperatures throughout the year. The wet season typically runs from April to November, while the dry season spans December to March.

While visiting Playa Blanca, it’s important to take note of the weather forecast to ensure a safe and enjoyable time. Rain during the wet season can be heavy and last for extended periods of time, while the dry season can bring scorching temperatures and high humidity levels. Visitors should make sure to stay hydrated and protected from the sun during their stay.

When planning a trip to Playa Blanca, it’s recommended to take advantage of the cooler temperatures during the dry season. During this time, tourist activities such as water sports, snorkeling and swimming are more enjoyable. The wet season can also be a great time to visit for those interested in eco-tourism, as many local nature reserves come to life during these months.

Regardless of the time of year, visitors to Playa Blanca should always bring sunscreen, hats, and comfortable clothing suitable for warm weather. Planning ahead for weather conditions can ensure a comfortable and enjoyable experience in this tropical paradise.

Overall, whether visiting during the wet or dry season, Playa Blanca is a breathtaking location that should not be missed. Proper preparation for the weather will ensure that visitors can relax and enjoy all that this beautiful vacation spot has to offer.


Ubytování Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je zemí s bohatou historií a úchvatnou přírodou. Jedním z nejoblíbenějších cílů pro turisty je Playa Blanca, která se nachází na ostrově Barú. Tato pláž nabízí jedinečný pobyt v nejkrásnějším přírodním prostředí Karibiku.

Playa Blanca leží asi 45 minut jízdy od historického centra města Cartagena. Má nádherný písek a tyrkysové moře, které magneticky přitahuje milovníky slunečních koupelí a vodních sportů. Playa Blanca je také ideálním místem pro potápění a šnorchlování kvůli svému bohatému podmořskému životu.

Kromě nádherné pláže nabízí Playa Blanca také možnost ubytování přímo na břehu moře. Existují různé možnosti pro turisty, kteří si chtějí užívat krás Karibiku po celý den. Na pláži najdete tradiční bungalovy, které nabízejí jednoduché, ale pohodlné ubytování. Tyto bungalovy mají vlastní sprchu, toaletu a některé dokonce i klimatizaci. Být sdíleny turisty z celého světa, dávají vám jedinečnou možnost poznat nové lidi a sdílet své zážitky.

Další možností je kempování na pláži. Mnoho turistů přijíždí s vlastními stany a táboří přímo na písčitém pobřeží. To je ideální volba pro ty, kteří si chtějí užít kouzlo nočního pobytu na pláži a probudit se s výhledem na azurové moře.

Pokud si přejete něco více luxusního, můžete si pronajmout soukromé plážové chatky. Tyto chatky nabízejí větší prostor a komfort a jsou vhodné pro páry nebo rodiny. Mají vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně plně vybavené kuchyně, vlastního koupelny a terasy s výhledem na moře. Mnohé z těchto chatek mají také přímý přístup na pláž, což je naprosto nádherné.

Během pobytu na Playa Blanca si můžete užívat nejen krásné pláže, ale také si vychutnat čerstvé ryby a další tradiční kolumbijské pokrmy v jedné z místních restaurací. Můžete také vyzkoušet některé vodní sporty, jako je například jízda na padáku, jet ski nebo windsurfing.

Pokud se chcete seznamovat s místní kulturou, můžete si také objednat výlet do nedalekého města Cartagena. Město je plné historických památek, malebných uliček a tržních stánků, kde si můžete zakoupit suvenýry. Je to také skvělá příležitost ochutnat autentickou kolumbijskou kuchyni v jedné z místních restaurací nebo navštívit oblíbené taneční bary a zkusit známou taneční kolumbijskou techniku zvanou salsa.

Playa Blanca na ostrově Barú je opravdu jedinečným místem pro relaxaci a poznávání malebného pobřeží Kolumbie. Jeho nádherná pláž a možnosti ubytování přímo na břehu moře nabízejí nezapomenutelný pobyt pro turisty z celého světa. Takže jestli plánujete cestu do Kolumbie, nezapomeňte zařadit Playa Blanca na svůj itinerář.


Letenka Kolumbie Playa Blanca (Barú)


Kolumbie je země bohatá na překrásná místa a přírodní krásy. Jedním z těchto míst je i Playa Blanca, která se nachází na ostrově Barú poblíž pobřeží Kolumbie. Pro místní i turisty je Playa Blanca oblíbenou destinací díky svému bílému písku, křišťálově čistému moři a tropickému ráji, který nabízí.

Pro cestovatele, kteří plánují navštívit Kolumbijskou Karibik, je letenka do Kolumbie ideálním způsobem, jak se dostat k Playa Blanca. Existují různé možnosti, jak se tam dostat. Nejbližším velkým městem je Cartagena, kterého je letecky dostupné z mnoha míst ve světě. Po příletu do Cartageny je možné se dostat do Playa Blanca několika způsoby.

Nejpopulárnější způsob, jak se dostat do Playa Blanca, je trajektem. Z přístavu v Cartageně je možné nalézt trajekty, které jezdí denně na Playa Blanca. Cesta trvá přibližně hodinu a cena je přijatelná. Trajekty jsou pohodlné a nabízejí panoramatický výhled na karibské pobřeží, což činí z cesty dobrodružství samo o sobě. Po příjezdu na Barú se návštěvníci mohou potěšit krásnými plážemi, klidem a podmanivou atmosférou tohoto místa.

Další možností je dopravit se na Playa Blanca pomocí lodě taxi, které je také oblíbenou volbou mezi turisty. Lodě taxi jsou náročnější na financích, ale nabízejí rychlejší a pohodlnější způsob, jak se dostat na pláž. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí strávit pouze den na Playa Blanca nebo mají omezený čas.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství a nevadí jim trocha namáhání, je tu i možnost dostat se na Playa Blanca pěšky. Existuje stará cesta, která spojuje Cartagenu s Playa Blanca a je to ideální způsob, jak prozkoumat okolní přírodu a užít si krásné výhledy. Tato cesta bývala v minulosti jediným způsobem, jak se dostat na pláž, než byly vybudovány silnice a trajekty.

Playa Blanca je oblíbeným místem pro turisty a nabízí mnoho aktivit a atrakcí. K dispozici jsou různé vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování a jízda na jetových lyžích. Návštěvníci si mohou také užít relaxaci na pláži a užívat si slunce a teplo. Existuje také možnost stravování na pláži, kde jsou k dispozici různé restaurace a stánky s jídlem.

Playa Blanca je opravdu jedinečná a krásná pláž, která nabízí kombinaci nádherného písku, modrého moře a tropické atmosféry. Pro cestovatele, kteří se chystají navštívit Kolumbii, je tato pláž zcela určitě jedno z míst, které by neměli vynechat. Ať už se rozhodnete přijet traťákem, lodí nebo pěšky, jedno je jisté - Playa Blanca vám poskytne zážitek, který nezapomenete.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách