Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kostarika Playa Tambor

Ubytování Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor je malá vesnice v Kostarice, která se nachází na jihu poloostrova Nicoya, a odkud se můžeš vydat na výlet na malý ostrůvek Isla Tortuga, který je proslulý krásnými plážemi a mořskými želvami. Pokud se rozhodneš navštívit tuto oblast, ráda bych ti představila několik zajímavých možností ubytování.

1. Casa Reposada
Casa Reposada je krásný dům, který se nachází v bezprostřední blízkosti pláže Tambor. Nabízí to nejlepší ubytování pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny. Zahrada kolem domu je plná květin a zeleně, takže si můžeš užijet přírody, aniž bys musel opustit dům. K dispozici máš také venkovní kuchyň a grilování. Majitelé domu jsou velmi přátelští a ochotní, a rádi ti poskytnou rady týkající se výletů do okolí.

2. Tango Mar
Tango Mar je nádherný resort, který se nachází přímo u pobřeží. Nabízí luxusní ubytování a mnoho dalších aktivit, jako jsou golfové hřiště, tenisové kurty, fitness centrum a spa, takže si můžeš užít svůj pobyt v Kostarice s maximálním komfortem. Pokud plánuješ svou dovolenou jako celostátní turné, Tango Mar je ideálním místem pro relaxaci mezi aktivitami.

3. Vista Hermosa Estate
Vista Hermosa Estate je soukromá villa, která se nachází na kopci a nabízí krásný výhled na zátoku Tambor. Nabízí tři ložnice, venkovní terasu a bazén. Pokud chceš strávit dovolenou s rodinou nebo přáteli, tato vila je ideálním místem pro společné zážitky.

4. Tambor Tropical Beach Resort
Tambor Tropical Beach Resort se nachází kousek od pláže a nabízí útulné a prostorné ubytování s výhledem na zahradu. K dispozici jsou dva bazény, sauna a restaurace. Personál je velmi přátelský a ochotný.

5. Mar y Sol Ecotel
Mar y Sol Ecotel je malý hotel, který se nachází přímo u pláže. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře a je zde k dispozici bezplatné parkoviště. Personál je velmi milý a ochotný, a pomohou ti s plánováním výletů do okolí.

Všechny tyto možnosti nabízejí vynikající ubytování a nádherné místo pro strávení dovolené v Kostarice. Můžeš si být jistý, že najdeš ideální místo, kde si můžeš odpočinout, užít si místní kulturu a nahromadit spoustu nezapomenutelných zážitků.


Počasí Kostarika Playa Tambor


Kostarika je překrásnou destinací s množstvím přírodních krás a jednou z oblíbených částí této země je také Playa Tambor. Tato malá plážová obec se nachází na poloostrově Nicoya na pacifickém pobřeží Kostariky a nabízí úžasné počasí, které oslní každého návštěvníka.

Playa Tambor je známa svým tropickým a teplým klimatem po celý rok. Tato oblast Kostariky se nachází v nížinných oblastech, které jsou ovlivněny studeným mořem Golfo de Nicoya a příjemnými mořskými větry. To vytváří ideální podmínky pro dokonalou plážovou dovolenou.

Nejteplejším obdobím v Playa Tambor je období sucha, které trvá od prosince do května. Během těchto měsíců teplota často překračuje 30 °C (86 °F) a slunce svítí po celý den. Toto období je ideální pro opalování, koupání v teplém oceánu a prozkoumávání okolních přírodních rezervací.

Naopak, období dešťů v Playa Tambor začíná v červnu a trvá až do listopadu. I když během tohoto období dochází k častým dešťům, jsou obvykle krátké a rychle přechází. Déšť přichází zejména odpoledne nebo večer, takže ráno a většinu dopoledne můžete stále užívat slunečního svitu a teplého počasí. Hlavní výhodou období dešťů je skvělá zeleň a kvetoucí květiny, které dělají z tohoto prostředí tropický ráj.

Playa Tambor je také známá pro své živočišné druhy, které žijí v okolních pralesích a moři. Během vaší návštěvy si můžete všimnout mnoha druhů ptáků, opic, želv a dalších zvířat. Toto subtropické podnebí s teplotami mezi 26 a 32 °C (79 až 90 °F) je ideální pro tropy žijící živočišné druhy.

Pokud se rozhodnete navštívit Playa Tambor, doporučuje se vzít si s sebou opalovací krém s vyšším faktorem ochrany proti slunečnímu záření, lehké a vzdušné oblečení a samozřejmě plavky. Nezapomeňte také na repelent proti hmyzu, protože tropické prostředí může být domovem pro komáry a další hmyz.

Celkově lze říci, že počasí v Playa Tambor je vždy příjemné, ať už se jedná o období sucha nebo dešťů. Tato oblast Kostariky je ideálním místem pro milovníky slunce, přírody a pláže. Buďte připraveni na unikátní zážitek a objevte krásy Playa Tambor!


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Tambor


1. Jak se dostanu z letiště do Playa Tambor v Kostarice?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat z letiště do Playa Tambor, je jet taxíkem nebo pronajmout si auto. Alternativně můžete také využít autobusovou dopravu.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Playa Tambor?
Odpověď: V Playa Tambor můžete vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybolov nebo kajakování. Další populární aktivity zahrnují golf, projížďku na koni a procházku v přírodě.

3. Kde se nachází nejlepší místa k potápění v Playa Tambor?
Odpověď: Nejlepší místa k potápění v Playa Tambor se nacházejí v zálivu Tambor, který je domovem mnoha druhů ryb a korálů. Můžete si také vychutnat potápění v nedalekých ostrovech Isla Tortuga a Isla Cedros.

4. Existují v Playa Tambor nějaké dobré restaurace?
Odpověď: Ano, v Playa Tambor najdete několik dobrých restaurací, které nabízejí širokou škálu mořských plodů, tradiční kostarickou kuchyni a mezinárodní pokrmy. Některé populární restaurace zahrnují Restaurante Tambor Tropical, El Sano Banano Restaurant a Las Brisas Restaurant.

5. Můžete doporučit nějaké dobré hotely nebo ubytování v Playa Tambor?
Odpověď: V Playa Tambor najdete různé možnosti ubytování, včetně hotelů, resortů a pronájmu domů. Některé doporučené možnosti zahrnují Tango Mar Beachfront Boutique Hotel & Golf Resort, Barceló Tambor Beach a Casa Chameleon Hotel.

6. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Playa Tambor v Kostarice?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Playa Tambor je v období sucha, které trvá od prosince do dubna. Během tohoto období je nejstabilnější počasí, teploty jsou příjemné a srážky jsou minimální.

7. Jak se dá nejlépe prozkoumat příroda v okolí Playa Tambor?
Odpověď: Existuje několik způsobů, jak prozkoumat přírodu v okolí Playa Tambor. Můžete si například zajít na procházku přírodními stezkami v parku Curú Wildlife Refuge, vyzkoušet zip-linové dobrodružství v Montezuma Canopy Tour nebo navštívit rezervace Cabo Blanco, kde se nachází mnoho druhů ptáků a zvířat.

Toto jsou pouze některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Playa Tambor v Kostarice. Pokud máte další dotazy, neváhejte se zeptat.


Dovolená Kostarika Playa Tambor


Pokud hledáte tropický ráj pro svou další dovolenou, může být Kostarika tou správnou volbou. Země je známá svými plážemi, tropickými deštnými lesy a různými druhy živočichů, což vše můžete zažít na pláži Tambor.

Playa Tambor se nachází v zálivu Bahía Ballena na jihozápadě Kostariky a je oblíbená turisty pro svou slunečnou krajinu a modrou vodu. Pláž je asi 1,5 kilometru dlouhá a nabízí mnoho aktivit jako surfování, potápění, rybaření a jízdu na koni.

Jednou z nejzajímavějších aktivit na Playa Tambor je pozorování delfínů a velryb. V blízkosti pláže žije velké množství delfínů a během plavební sezony lze vidět i migraci velryb. Pro turisty jsou k dispozici lodě a lodní výlety pro pozorování těchto mořských zvířat.

Pro ty, kteří chtějí relaxovat na pláži, Playa Tambor nabízí krásné a nekonečné písečné pláže. Voda je mělká a teplá, ideální pro koupání a slunění. Navíc zde najdete několik stánků s občerstvením a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční kostarickou kuchyni.

Pro aktivní dovolenou jsou k dispozici také mnohé turistické trasy a stezky. Národní park Cabo Blanco leží v blízkosti pláže a nabízí nádherné procházky v deštném lese plném živočichů. Další stezka je přes poloostrov Nicoya, kde můžete navštívit mnoho vesnic a odpočinout si v klidném prostředí.

Pokud chcete zažít něco zcela odlišného, doporučujeme si zajít na Tropický zmrzlina, což je přívětivá organizace, která nabízí návštěvníkům ukázkové centrum turistické farmy s dobytkem a produkci nádherné denní zmrzliny z přírodních produktů.

Playa Tambor je perfektním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají zábavu a relaxaci pod sluncem. Kostarika nabízí čisté pláže, turistické stezky a vynikající kuchyni, což jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste si měli pláž Tambor nechat ujít. Sami to musíte zažít, protože slova opravdu nevystihují krásu tohoto místa.


Letenka Kostarika Playa Tambor


Pokud hledáte exotickou destinaci pro svou příští dovolenou, neváhejte se podívat na letenky do Kostariky a objevte krásy Playa Tambor. Tato malebná plážová destinace se nachází v srdci poloostrova Nicoya a nabízí návštěvníkům úchvatnou kombinaci bílých písečných pláží, azurového oceánu a tropické přírody.

Playa Tambor je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na pláži. Zdejší pláže jsou zpravidla téměř prázdné a umožňují vám pohodlně si lehnout na lehátko, rozprostřít ručník a vychutnat si sluneční paprsky. Pokud se rádi věnujete vodním sportům, můžete zde zaplavat, potápět se nebo surfovat na drsných vlnách Pacifiku.

Pro ty, kteří si chtějí užít přírodu a objevovat nová místa, je v okolí mnoho možností. Můžete navštívit přírodní rezervace a chráněná území, kde se budete moci setkat se zvířaty jako je nosatce, opice, nebo různými druhy volavek. Tato oblast je také domovem mnoha druhů barvitých ryb a korálů, což umožňuje fantastické mořské potápění.

Pro ty, kdo se zajímají o místní kulturu a historii, je zde také mnoho možností. Můžete navštívit archeologické naleziště Guayabo, které je považováno za nejvýznamnější prekolumbovské naleziště v zemi. Zde se dozvíte o životě původních obyvatel Kostariky a jejich kulturním odkazu.

Kromě přírodního a kulturního bohatství nabízí Playa Tambor také výbornou gastronomii. Můžete ochutnat místní speciality jako je ceviche, pikantní fazolové pokrmy nebo čerstvé mořské plody. Nezapomeňte si vychutnat i výborné kávové zrna Kostariky, která jsou známá po celém světě.

Abyste se dostali do tohoto ráje, je nejlepší si zakoupit letenky do kostarického města San José a odtud pokračovat na Tambor vnitrostátním letem. Letenky do Kostariky můžete získat za dostupné ceny, zejména pokud plánujete svou dovolenou dopředu.

Playa Tambor je jednou z těch destinací, které vám skutečně ukážou, co Kostarika nabízí. Pohodlné letenky, úchvatné pláže, bohatá příroda a skvělá kuchyně - to vše najdete na této malebné pláži. Jestliže se chcete odpočinout a uniknout každodennímu stresu, není nic lepšího, než využít příležitosti a navštívit toto tropické rájové místo.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách