Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kuvajt Aqua Park Kuwait

Nejčastější dotazy a odpovědi Kuvajt Aqua Park Kuwait


1. Kde se nachází Aqua Park v Kuvajtu?
Aqua Park se nachází v oblasti Al Khiran, asi 40 minut jízdy od Kuvajtského města.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Aqua Parku?
Aqua Park je otevřen od pondělí do neděle od 10:00 do 20:00.

3. Jaká je vstupní cena do Aqua Parku?
Vstupní cena se může lišit v závislosti na věku a čase návštěvy. Pro dospělé a děti nad 1,2 metru je vstupné 5 KWD, pro děti pod 1,2 metru je vstupné 3 KWD. Děti mladší 2 let mají vstup zdarma.

4. Nabízí Aqua Park v Kuvajtu výživové služby?
Ano, v Aqua Parku najdete několik restaurací a stánků se stravou nabízejících různé jídla a nápoje.

5. Může se Aqua Park v Kuvajtu pronajmout pro soukromé akce?
Ano, Aqua Park je k dispozici pro soukromé akce, jako jsou narozeninové oslavy nebo firemní události. Je třeba se předem rezervovat.

6. Jaké atrakce nabízí Aqua Park?
Aqua Park nabízí různé tobogány, bazény, horké vany, vodní hrady a další atrakce pro všechny věkové skupiny.

7. Je potřeba přinést vlastní plavky?
Ano, je povinné mít na sobě vhodné plavky při vstupu do Aqua Parku. Plavky mohou být zakoupeny i na místě.

8. Má Aqua Park v Kuvajtu omezení věku pro určité atrakce?
Ano, některé atrakce v Aqua Parku mají věková omezení z důvodu bezpečnosti. Je vhodné se informovat předem.

9. Nabízí Aqua Park možnost pronájmu lehátek nebo slunečníků?
Ano, lehátka a slunečníky jsou k dispozici k pronájmu, avšak jejich počet je omezený.

10. Může se do Aqua Parku nadnést vlastní jídlo a pití?
Ne, do Aqua Parku není povoleno přinášet vlastní jídlo a pití. Na místě je k dispozici řada restaurací a stánků se stravou.


Ubytování Kuvajt Aqua Park Kuwait


Kuvajt Aqua Park je jedním z největších vodních parků v celém Blízkém východě. Nachází se v samém srdci Kuvajtu, a přitahuje tisíce návštěvníků každý rok ze všech koutů světa. Pokud plánujete návštěvu tohoto parku, je důležité věnovat pozornost i vašemu ubytování. Zde je několik tipů na ubytování v blízkosti tohoto úchvatného vodního parku.

První možností je využít možnosti ubytování v resortu Aqua Park Hotel. Resort nabízí kromě vlastního vstupu do vodního parku také mnoho dalších parků a atrakcí ve svém okolí. V okolí resortu se nacházejí desítky obchodů, kaváren, restaurací a dalších obchodů. Vrcholem pobytu v Aqua Park Hotelu je přístup k vodním atrakcím v Aqua Parku, který je přístupný z resortu přímo.

Druhá možností je zvolit ubytování v Tijara Talal Palace. Tato krásná budova se nachází jen několik minut jízdy od Aqua Parku, a nabízí luxusní pokoje a komfortní vybavení. Palác je okouzlujícím způsobem spojil starodávné čarování a moderní pohodlí ve svých pokojích, které navíc nabízejí nádherný výhled na Kuvajt.

Třetí možností je zvolit ubytování v přátelském a útulném městském hotelu. Pokud jste v Kuvajtu na kratší dobu, je tento druh ubytování ideální – spíše než investovat do luxusního resortu nebo paláce, můžete využít více peněz na průzkum města. V Kuvajtu existuje řada cenově dostupných hotelů, které nabízejí komfortní pokoje, snadnou přístupnost k Aqua Parku a dalším atrakcím města.

Ať již se rozhodnete pro kteroukoli z možností ubytování, Kuvajt Aqua Park a jeho okolí nabízejí mnoho možností pro dokonalý dovolený. Příjemné ubytování vám zajistí dokonalý odpočinek a přístupnost k tomuto fenomenálnímu a unikátnímu vodnímu parku a jeho dokonalým zážitkům. Navíc se v okolí Aqua Parku nachází řada dalších míst, které stojí za návštěvu – například muzea, trhy a památky. Ať už se rozhodnete pro jakékoli ubytování, Kuvajt Aqua Park vás určitě nadchne a vy si zcela jistě odpočinete po namáhavé cestě.


Dovolená Kuvajt Aqua Park Kuwait


Kuvajt Aqua Park Kuwait: Ideální destinace pro rodinnou dovolenou

Pokud hledáte ideální destinaci pro rodinnou dovolenou, Kuvajt Aqua Park Kuwait by mohlo být to pravé místo pro vás. Nacházející se na ploše 60 000 metrů čtverečních, nabízí Aqua Park Kuwait nejen jedinečné zážitky, ale také příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Kuvajt Aqua Park Kuwait patří mezi největší parky tohoto druhu v celé oblasti a je hojně navštěvovaný jak místními obyvateli, tak i turisty. Tento park se pyšní řadou atrakcí pro dospělé i děti všech věkových kategorií. Mezi nejoblíbenější patří například vodní skluzavky různých tvarů a velikostí, bazény s mořskou vodou či vodopády. Pro ty, kteří nemají rádi velkou adrenalinovou dávku, jsou zde menší bazény a skluzavky určené spíše pro malé děti.

V Aqua Park Kuwait není jen o vodě, ale také o zábavě na břehu. Pro návštěvníky jsou k dispozici restaurace a kavárny, které nabízí širokou škálu jídel a nápojů. Kromě toho jsou zde různé obchody s dárky, kde si můžete zakoupit suvenýry pro přátele a rodinu.

Park také nabízí jedinečné možnosti k relaxaci a odpočinku. Kromě toho, že si můžete v klidu lehnout na lehátko a slunit se, můžete se také projít tělocvičnou, kde si můžete zacvičit nebo se jen tak protáhnout.

Jednou z největších výhod Kuvajt Aqua Park Kuwait je jeho bezpečnost. Park je dobře zabezpečen a má profesionální personál, který dbá na to, aby se návštěvníci cítili bezpečně a pohodlně. Kromě toho jsou zde instruktoři, kteří vám poskytnou potřebné informace o bezpečnosti při používání vodních atrakcí.

Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo jen zábavu, Kuvajt Aqua Park Kuwait je ideální volbou pro rodinnou dovolenou. S mnoha atrakcemi, obchody a restauracemi nemusíte park opouštět celý den. Pokud plánujete návštěvu této destinace, nezapomeňte si vzít s sebou plavky, opalovací krém a neohroženou náladu.


Počasí Kuvajt Aqua Park Kuwait


Kuvajt je země nacházející se na Arabském poloostrově, která je známá svým teplým a suchým podnebím. V létě zde teploty dosahují vysokých hodnot, které mohou přesáhnout 50°C. Přestože je Kuvajt obklopen Perským zálivem, ke koupání v moři je v létě kvůli vysokým teplotám vzduchu velmi obtížné.

Proto mnoho lidí ve Kuvajtu vyhledává útočiště a zábavu ve vodním parku Aqua Park Kuwait. Tento vodní park se nachází v blízkosti hlavního města Kuvajtu - Kuvajt City. Je to jedno z nejoblíbenějších míst pro rodinné výlety a zábavu v horkém letním počasí.

Aqua Park Kuwait nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových skupin. Park disponuje několika bazény, skluzavkami, tobogány, vodními houpačkami a jinými zábavnými prvky. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je k dispozici nejdelší tobogán v zemi, který měří přes 100 metrů. Návštěvníci si tak mohou užít vzrušující jízdu a při ní užít i osvěžení ve vodě.

Pro malé děti je v parku k dispozici oddělený dětský bazén s mělkou vodou a různými vodními hrátkami. Děti se tak mohou bezpečně plavit a vytvářet bezpočet vzpomínek na vodní radovánky.

Aqua Park Kuwait se také pyšní okolními zelenými plochami, které nabízí prostor pro pikniky, odpočinek a relaxaci. Lidé zde mohou posedět pod stíny stromů a vychutnat si osvěžující letní brízu.

Park dále nabízí řadu občerstvení a restaurací, kde si návštěvníci mohou pochutnat na tradičním kuvajtském jídle nebo si dopřát světové speciality.

Kromě zábavy a relaxace Aqua Park Kuwait také pořádá různé kulturní a zábavní akce jako jsou hudební koncerty, taneční vystoupení a ohňostroje.

Celkově lze říci, že Aqua Park Kuwait je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout horkému počasí ve Kuvajtu. Nabízí zábavné a vzrušující možnosti pro rodinné výlety, osvěžení ve vodě a relaxaci. Návštěva tohoto vodního parku určitě patří mezi nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky i místní obyvatele.


Letenka Kuvajt Aqua Park Kuwait


Kuvajt Aqua Park Kuweit: Výlet plný zábavy a adrenalinu

Jestliže hledáte zábavné místo pro rodinný výlet plný vzrušení a adrenalinu, pak byste neměli přehlédnout Kuvajt Aqua Park Kuwait. Nacházející se v hlavním městě Kuvajtu, tento vodní park nabízí nekonečnou řadu atrakcí pro hosty všech věkových skupin.

Když se rozhodnete navštívit Aqua Park, připravte se na den plný zábavy a dobrodružství. Park se rozprostírá na rozloze téměř 60 000 metrů čtverečních a nabízí desítky tobogánů, bazénů a vodních hřišť. Skvělá zábava je zaručena pro každého.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí ve vodním parku je jejich tobogán s názvem "Splat Attack". Tento speciální tobogán se skládá ze sítě barevných trubek, které se zařadí do horizontální pozice. Poté co se hosté usadí na speciální nafukovací kruh, nejsou schopni zastavit svou jízdu. Jejich adrenalin stoupá, když jsou rychlostí ponořeni do bazénu pod nimi. Tato atrakce je oblíbená jak u dětí, tak i u dospělých.

Další zajímavou atrakcí je "Wave Pool" nebo-li bazén s umělou vlnou. Zde můžete se svou rodinou surfovat na vlnách stejně jako na moři. Tato atrakce je ideální pro ty, kteří se chtějí zbavit letního horka při surfování na umělé vlně.

Pokud jste opravdoví dobrodruzi, neměli byste vynechat "Space Hole tobogán". Jak název napovídá, tento tobogán je velmi rychlý a skočíte přímo do prostoru, který vypadá jako tunel ve vesmíru. Je to bezpochyby jedna z nejextrémnějších atrakcí, které Aqua Park nabízí.

Pro nejmenší členy rodiny má Aqua Park také oddělené dětské hřiště. Tady si mohou děti užívat vodní stříkátka, skluzavky a mnoho dalších zábavných atrakcí, které jsou přizpůsobeny jejich věku a dovednostem.

Aby byl váš den v Aqua Parku ještě lepší, můžete si zakoupit jízdenky online a vyhnout se frontám u pokladny. Dále k dispozici jsou restaurace, kde si můžete odpočinout a dobít energii po celodenním zážitku.

Kuvajt Aqua Park Kuwait je skvělým místem pro trávení volného času s rodinou nebo přáteli. Nabízí mnoho adrenalinových atrakcí, které vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Navštivte tento úžasný vodní park a připravte se na den plný radosti, smíchu a dobrodružství.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách