Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Spojené arabské emiráty Desert Safari

Dovolená Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou zajímavou dovolenkovou destinací pro všechny, kteří rádi objevují nové kultury a zvyky. Jistě si oblíbíte i možnosti cestování v písečných dunách, a právě v tomto směru vám nabízí mnoho lákadel safari v poušti.

Desert Safari patří k nejvyhledávanějším turistickým atrakcím Spojených arabských emirátů. Tento zážitek vám umožní prožít naprosto jedinečnou a exotickou dovolenou, kterou jistě nezapomenete. V průběhu celodenního programu se vám nabídne mnoho dobrodružství, zažijete víru adrenalinu a budete mít možnost poznat místní zvyky a kulturu.

Den začíná odvozem z vašeho hotelu, a to většinou kolem poledne. Následuje cesta do pouště, kde vás přivítají zkušení řidiči a dobrodruští průvodci. Na místě si můžete vypůjčit nejmodernější quad, nebo skůtr na písečné duny a aktivně prozkoumat okolí.

Proč nevyzkoušet jízdu na velbloudech, která patří k autentickému zážitku na poušti? Přibližně jeden kilometr mimo areál se můžete vydat na velbloudím hřbetě. Cesta trvá okolo dvaceti minut, během kterých se budete cítit jako pravý beduínský bojovník.

Nezapomeňte na fotoaparát, protože následuje nejlepší část dne - dunová jízda. Pokud byste měli mít strach, nemusíte se ničeho obávat, řidiči jsou velmi zkušení a jízdu si užijete naplno. Pocit vzrušení a adrenalinu, když se s otevřenými ústy sjíždíte s duny je naprosto nezapomenutelný.

Na programu obvykle máte i návštěvu tradičního beduínského tábora, kde se můžete ochutnat mnoho místních specialit, například jehněčího grilovaného na otáčivém rožni. V tradičním tábore se můžete pokochat také tanec beduínských žen, šermování místních bojovníků, nebo si nechat vymalovat hennou ruce.

Safari v poušti Spojených arabských emirátů vám nabídne nezapomenutelné zážitky, nabitý program plný dobrodružství, písečných dun a beduínských tábore. Jestliže hledáte exotickou dovolenou, která nabízí kromě adrenalinu i adrenalin kulturní, jednoznačně zvolte Sahara Safari. Stačí vybrat si z množství nabídek na internetu nebo v ubytování, objednat si jednoduše, a užívat si příjemnou zábavu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Desert Safari


1) Co je Desert Safari v Emirátech?
Desert Safari je typický zážitek z cesty, který vám umožní prozkoumat poušť Emirátů. Zahrnuje jízdu na písečných dunách, tradiční arabskou večeři v Beduínském táboře, ukázky místní kultury a adrenalinové aktivity jako jízdu na velbloudu nebo quadbike.

2) Jak se dostat k Desert Safari?
Většina Desert Safaris zahajuje svou cestu v Dubaji nebo Abu Dhabi a většinou zahrnuje dopravu od vašeho hotelu do pouště a zpět.

3) Co bych měl vzít s sebou na Desert Safari?
Doporučuje se vzít s sebou pohodlné oblečení, obuv vhodnou pro písek, sluneční brýle, klobouk nebo pokrývku hlavy, opalovací krém a fotoaparát.

4) Je potřeba mít nějakou fyzickou přípravu pro Desert Safari?
Není potřeba žádné zvláštní fyzické přípravy. Nicméně, některé aktivity jako jízda na velbloudu nebo quadbike mohou být náročné pro vaše tělo, takže byste měli mít základní fyzickou kondici.

5) Jaká je cena Desert Safari?
Cena Desert Safari se může lišit v závislosti na typu zážitku a seznamu aktivit. Obecně se pohybuje od 50 až do 200 a více dolarů za osobu.

6) Kolik trvá Desert Safari?
Trvání Desert Safari může být od několika hodin do celého dne. Řada aktivit a délka pobytu na Beduínském táboře může určovat celkovou dobu trvání.

7) Je v Desert Safari bezpečné?
Ano, Desert Safari je bezpečná, pokud se vám podaří najít renomovanou turistickou společnost s dobrými recenzemi. Pro pojištění bezpečnosti vašich zážitků je také důležité řídit se všemi pokyny vašeho průvodce.

8) Co si vzpomenout na Etiketu v Beduínském táboře?
Je respektováno, když máte konservativnější oblečení, pokud jste pro ženy měli na sobě šaty do kolene a tričko s rameny. V této oblasti je občerstvení, takže je vhodné, aby se dodržovalo pravidlo nejíst ani nepít během Ramadánu.


Letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Asii, a to díky svému bohatému kulturnímu dědictví, modernímu stylu života a úžasným zážitkům, které nabízí. Jedním z nejpopulárnějších zážitků v Emirátech je Desert Safari, ať už se jedná o výlet na koni nebo jízdu v off-road vozidlech.

Letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari nabízí nezapomenutelný zážitek, který si každý návštěvník Emirátů určitě nemůže nechat ujít. Desert Safari je adrenalinové dobrodružství, které vás přenese v čase na pouštní jezdce a oživí romantiku nomádství.

Pokud hledáte něco neobvyklého a vzrušujícího, pak je Desert Safari tou správnou volbou. Na čtyřkolce, v džípu nebo na velbloudovi - máte na výběr ze všech těchto možností. Navíc můžete večer poslouchat tradiční arabskou hudbu a tancovat na píseň Beduínů, která vás uvede do pravého arabského ducha.

Letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari zahrnuje návštěvu arabské vesnice, kde si můžete prohlédnout tradiční řemesla a podívat se na to, jak vypadala arabská vesnice před mnoha lety. V této vesnici můžete také ochutnat tradiční arabské jídlo a koření, což je další zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

V odpoledních hodinách se můžete vydat na jízdu v off-road vozidlech, kde si užijete adrenalinové dobrodružství na písku a přitom se budete cítit jako pravý beduínský nomád. Pokud si však raději užíváte klidnější zábavu, můžete se vydat na výlet na velbloudovi, kde si užijete nádherný výhled na arabskou poušť a okolní krajinu.

Večer pak můžete relaxovat v táboře pod hvězdnou oblohou a užít si tradiční tanec belly dance a arabskou hudbu, která vás nechá plně vstoupit do arabské atmosféry. V táboře si také můžete vychutnat tradiční arabské jídlo, které je připravováno pod širým nebem na ohni.

Všechny výlety Desert Safari jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří zajistí nezapomenutelné zážitky. Proto pokud hledáte něco opravdu unikátního během své návštěvy Spojených arabských emirátů, letenka Spojené arabské emiráty Desert Safari je tou pravou volbou pro vás.


Počasí Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou známé svým rozmanitým klimatem, které se liší od místa k místu. Emiráty leží v oblasti Blízkého východu, kde je klima spíše horké a suché, s minimálním srážkovým množstvím.

Z těchto důvodů je Desert Safari jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Desert Safari je zájezd po poušti, který vám umožní užít si neuvěřitelnou scenerii, kulturní poznání a vzrušující jízdu na písku.

Počasí v Emirátech spočívá v tom, že letní měsíce jsou velmi horké, s teplotami přesahujícími 45 stupňů Celsia. V zimních měsících se teploty pohybují od 20 do 25 stupňů Celsia. Zajímavé je, že na pouštní oblasti se teploty mohou v průběhu dne měnit velmi dramaticky.

Desert Safari se nejčastěji koná v ranních hodinách nebo pozdě odpoledne, kdy teploty jsou mírné. Celý zážitek začíná když dorazíte k táboru na okraji pouště. Zde se vám nabízí mnoho různých aktivit, jako je jízda na velbloudech, písečné surfování, jízda na čtyřkolkách, tradiční taneční show a grilování nejlepších místních specialit.

Při pohybu v poušti, je důležité být připraven na extrémní povětrnostní podmínky, jako jsou vysoké teploty, nízká viditelnost a silné větry. Avšak, dobrý průvodce vás provede všemi bezpečnostními opatřeními, které vás udrží v bezpečí v případě nepříjemného počasí.

Pokud si chcete užít Desert Safari naplno, je důležité svoji cestu naplánovat správně v závislosti na počasí. Letní měsíce jsou obvykle velmi horké a vyčerpávající, takže zimní měsíce jsou ideální pro tuto aktivitu.

Celkově řečeno, pokud chcete vidět krásu pouště, užít si adrenalin, zažít tradiční kulturu a užít si grilování specialit, pak je Desert Safari v Spojených arabských emirátech tou nejlepší volbou. Stačí se tedy připravit na extrémní povětrnostní podmínky, zabalit dostatek vody a energie a užít si to!


Ubytování Spojené arabské emiráty Desert Safari


Spojené arabské emiráty jsou zemí plnou kontrastů, kde se městská moderna mísí s divokou přírodou pouště. Jedním z nejlepších způsobů, jak vychutnat krásu této oblasti, je nevšední zážitek zvaný Desert Safari – výlet do pouště s možností přenocovat v tradičních beduínských stanech.

Při této aktivitě se vydáte na poutavou jízdu po dunách a kopcích pouště, během které si užijete napínavou jízdu v písku a krásný západ slunce. Po projížďce můžete ochutnat tradiční emirátskou kuchyni v Kempinski Hotelu a následně usnout pod hvězdami v prostorných stanech, které jsou luxusně vybaveny odpočinkovými místy a soukromými koupelnami.

Pokud si přejete více dobrodružství, můžete si půjčit ATV, nebo si zajet na velbloudech. A aby vaše pobyt v poušti byl úplný, můžete si objednat masáže a další relaxující procedury.

Desert Safari umožňuje turistům seznámit se s místní kulturou a tradicemi. Většina stanů je postavena podle tradičního beduínského stylu, což nabízí nezaměnitelný pocit autenticity a umožňuje vám zažít kus této původní kultury. V noci si můžete poslechnout příběhy a poznatky z místní kultury od vašeho beduínského průvodce.

Desert Safari v Spojených arabských emirátech je jedinečný zážitek, který nabízí návštěvníkům nezapomenutelný pobyt v poušti. Ubytování v beduínských stanech poskytuje luxusní komfort a umožňuje vám odpočinout si a vychutnat si krásy přírody této oblasti. Pokud hledáte dobrodružství a zároveň odpočinek, Desert Safari v Spojených arabských emirátech je ideální volbou.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách