Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Estonsko Võru

Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Võru


1. Jak se dostanu z Tallinnu do Võru?
Odpověď: Nejjednodušší způsob je cestovat autobusem z autobusového terminálu v Tallinnu nebo si pronajmout auto.

2. Kolikrát denně jezdí autobusy do Võru?
Odpověď: Autobusy jezdí do Võru z Tallinnu několikrát denně. Nejběžnější frekvence je každou hodinu.

3. Jaké jsou nejoblíbenější turistické atrakce ve Võru?
Odpověď: Nejoblíbenějšími turistickými atrakcemi ve Võru jsou Võru stará radnice, Võru muzeum a Võru park.

4. Kde se dají ubytovat ve Võru?
Odpověď: Ve Võru je několik možností ubytování, včetně hotelů, penzionů a soukromých pronájmů. Doporučujeme si rezervovat ubytování dopředu.

5. Jaká je typická estonská kuchyně ve Võru?
Odpověď: Typická estonská kuchyně ve Võru zahrnuje pokrmy jako je černá kachna, estonské palačinky z brambor a různé druhy ryb.

6. Jaká je průměrná teplota ve Võru v létě/zimě?
Odpověď: Průměrná teplota ve Võru v létě je kolem 20-25 °C a v zimě kolem -5-0 °C.

7. Kdy se koná Võru folkloristický festival?
Odpověď: Võru folkloristický festival se koná každoročně obvykle druhý víkend v červenci.

8. Jaká je vzdálenost mezi Võru a Tartuem?
Odpověď: Vzdálenost mezi Võru a Tartuem je přibližně 70 kilometrů.

9. Kdy je nejlepší čas navštívit Võru?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Võru je obvykle v létě, kdy je teplé počasí a konají se různé festivaly a akce.

10. Jaké další města stojí za návštěvu poblíž Võru?
Odpověď: Nedaleká města, která stojí za návštěvu poblíž Võru, jsou například Tartu, Põlva a Viljandi.


Letenka Estonsko Võru


Letenka do Estonska: Objevte malebné město Võru

Pokud hledáte neobvyklé cílové místo pro svou příští dovolenou, určitě byste měli zvážit návštěvu estonského města Võru. I když se může zdát velmi malé a neznámé, skrývá v sobě mnoho překvapení a malebného prostředí, které uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Jednou z nejlepších cest, jak se dostat do Võru, je letenka.

Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z různých destinací do Estonska, a Võru leží jen několik hodin od hlavního města Tallinn. Letenky jsou obvykle cenově dostupné a cesta je velmi pohodlná.

Võru je malé město s bohatou historií a krásnou přírodou. Nachází se v jihovýchodní části Estonska a je obklopené zelenými lesy a jezery. Jeho malebné centrum je plné historických budov a úzkých uliček, které vás přenesou zpět do minulosti.

Jedním z hlavních lákadel města je Võru muzeum, které je umístěno v historickém budově a nabízí fascinující pohled do minulosti regionu. Můžete se dozvědět o kultuře a tradicích místních obyvatel a prozkoumat expozice věnované přírodě, historii a umění.

Pro milovníky přírody je Võru skutečným rájem. V okolí města se nachází národní parki a rezervace, které poskytují úžasnou možnost pěší turistiky, cyklistiky a pozorování ptáků. Můžete se vydat na procházku po malebných stezkách a objevovat krásy estonské přírody.

Dalším zajímavým místem, které byste v řadě případů nechtěli vynechat, je tradicionální trh ve Võru, kde můžete ochutnat místní speciality a zakoupit suvenýry. Trh je oblíbený jak u místních obyvatel, tak i u turistů a nabízí autentickou estonskou atmosféru.

Letenka do Võru je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat neznámá místa a zažít autentickou estonskou kulturu. Málokdo ví, jaké skvosty se skrývají v tomto malebném městě, ale jednou, když ho navštívíte, budete se těšit na další návrat.

Získání letenky do Võru je snadné a rychlé, takže neváhejte a vydejte se na nezapomenutelný výlet do tohoto tajemného estonského města.


Ubytování Estonsko Võru


Estonsko je krásná země, která má nabízet spoustu překrásných míst. Jedno z nich je i Võru. Nachází se v jihovýchodní části Estonska, nedaleko hraničního přechodu s Ruskem. Võru je město průmyslu, ale také město s bohatou historií a krásnou přírodou. Pokud se rozhodnete tuto krásnou oblast navštívit, bude třeba se ubytovat. V tomto článku vám poskytneme pár tipů na ubytování v této krásné estonské oblasti.

1. Guest house Männi - Tento rodinný penzion se nachází v klidné části města Võru. V penzionu si můžete objednat snídani a večeři a ubytování zahrnuje i bezplatné parkování. Díky tomu, že se nachází v klidném prostředí, zaručuje vám Guest house Männi dobrý spánek a odpočinek od ruchu města.

2. Hotel Kubija - Pokud hledáte moderní ubytování, které nabízí i wellness služby, může být Hotel Kubija tou správnou volbou. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od centra města Võru a nabízí krásný výhled na okolní přírodu. Pro ty, kteří chtějí odpočinout a regenerovat své síly, je k dispozici i bazén, sauna a solárium.

3. Võru Hotel - Pokud hledáte ubytování, které je umístěno přímo v blízkosti centra města, Võru Hotel je pro vás ta správná volba. Hotel nabízí pokoje pro jednotlivce, páry a celé rodiny. Pokoje jsou vybavené vším, co potřebujete k pohodlnému pobytu a mnohé z nich nabízejí výhled na město.

4. Nõlva Puhkemaja - Pokud hledáte ubytování, které vás těsně sváže s krásnou estonskou přírodou, je Nõlva Puhkemaja tou správnou volbou. Nachází se v blízkosti řeky Võhandu a nabízí snadný přístup k mnoha turistickým trasám. Penzion má vlastní zahradu, kde si můžete vychutnat svůj čas v tichu a klidu.

5. Vanaõue Holiday House - Pokud hledáte ubytování pro celou rodinu nebo skupinu přátel, doporučujeme Vanaõue Holiday House. Tato krásná dřevěná chata nabízí velký obývací prostor a dva oddělené pokoje. Nachází se v blízkosti řeky Võhandu a nabízí snadný přístup k mnoha turistickým trasám.

Võru a okolí má nabízet mnoho zajímavých míst k prozkoumání a je to překrásné místo na dovolenou. Snad jsme vám pomohli s výběrem ubytování pro váš pobyt a těšíme se na vaše návštěvy.


Dovolená Estonsko Võru


Estonsko je jednou z neznámějších a přitom velmi zajímavých destinací pro dovolenou. Jedním z míst, které stojí za to navštívit, je malé město Võru. Leží v jihovýchodní části země poblíž hranic s Lotyšskem a Rusko. Toto malebné městečko nabízí unikátní kombinaci přírodních krás a kulturního dědictví.

Jedna z největších atrakcí ve Võru je jeho trh. Každou sobotu se zde koná trh, kde místní farmáři a řemeslníci prodávají čerstvé potraviny, zemědělské produkty a řemeslné výrobky. Je to skvělé místo, kde si můžete vyzkoušet místní speciality, jako je rybí polévka nebo tradiční pečivo. Navíc můžete obdivovat a nakoupit ručně vyrobené ozdoby a suvenýry.

Příroda ve Võru je úchvatná. Město se nachází ve vysočině a je obklopeno malebnými jezery a lesy. Toto je ideální prostředí pro pěší turistiku, cyklistiku a rybaření. Kromě toho, ve Võru naleznete také řadu přírodních rezervací a parků, které jsou domovem mnoha druhů rostlin a zvířat. Jednou z nejznámějších atrakcí je Võru looduskaitseala, přírodní rezervace, ve které rostou vzácné druhy orchidejí a můžete obdivovat rozmanitost ptáků.

Pokud jste zájemci o historii a kulturu, ve Võru se nachází také několik zajímavých památek. Například zde najdete nejstarší kamenný most v Estonsku, který byl postaven v 19. století. Další zajímavou památkou je Võru městský muzeum, které ukazuje historii města a regionu. Zde se můžete seznámit s tradičními řemesly, národopisem a historií Võru. Navštivte také kostel svatého Kateřiny, největší dřevěný kostel v Estonsku.

Pokud hledáte klid a relaxaci, Võru je ideální destinací pro vaši dovolenou. Ve městě najdete řadu útulných ubytovacích zařízení, jako jsou penziony a soukromé pronájmy. Zde si můžete odpočinout v klidu a těšit se z místních chutí.

Võru je zajímavá a krásná destinace, kterou si můžete užít nejen pro její přírodní scenérie, ale také pro historii a kulturu. Jestliže hledáte dovolenou mimo turistické trasy a zároveň relaxaci daleko od ruchu velkých měst, potom je Estonsko Võru to pravé místo pro vás. Vydejte se na průzkum tohoto kouzelného města a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou krás a dobrodružství.


Počasí Estonsko Võru


Estonsko je země s chladným podnebím a nestálým počasím, což platí i pro město Võru, ležící v jihovýchodní části země. Vzhledem k tomu, že Võru leží při hranici s Ruskem, zima zde může být velmi drsná a teploty mohou snadno klesnout pod -10 °C.

V létě je počasí v Võru teplejší, ale stále poměrně nestálé. Teploty v letních měsících obvykle dosahují 20-25 °C, ale mohou být i vyšší. V letních měsících také bývá ve Võru více deště, a proto se místní obyvatelé mohou těšit na zelenou a krásnou přírodu.

Jesen v Estonsku znamená období nádherných barev, které mají obzvlášť v okolí města Võru své kouzlo. V říjnu a listopadu jsou zde teploty již nižší a mohou klesnout až k -5 °C. Také sněhové srážky mohou v těchto měsících již být možné.

Zima v Estonsku patří k nejdrsnějším v Evropě. V oblasti Võru mohou teploty dosahovat až -25 °C a sněžení tady patří k častým jevům. Místní lidé však na zimu už dávno zvykli a vybavili se teplým oblečením a vyhřívanými domy. V zimě je Estonsko také obvykle překryto vrstvou sněhu, což vytváří krásnou zimní krajinu a dává příležitost k lyžování a jiným zimním sportům.

Jaro v Estonsku znamená návrat zeleně na krajinu a slunce na oblohu. Teploty se v březnu a dubnu zvyšují a mohou dosáhnout až 15 °C. V květnu se pak teploty mohou ještě zvýšit až na 20-25 °C.

Celkově je počasí v Estonsku nestálé a často se mění. Obzvlášť během jarních a podzimních měsíců mohou být teploty proměnlivé a být často doprovázeny deštěm. Zimu a sněžení lze očekávat od listopadu do března a v létě je často více deště. Nicméně, díky své vlastnosti a kráse, lze Võru navštívit kdykoliv během roku a navštívit v něm mnoho překrásných míst.


Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Největší webová sbírka letenek

Výhodné ceny letenek

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách